Kaseton podświetlany LED, lico z plexi i grafiką z folii, również do podświetleń, dowolne wymiary, czujnik zmierzchu lub wyłącznik czasowy.

Kaseton podświetlany LED.  Zaprojektowany i wykonany z malowanego profilu aluminiowego. Lico z plexi grubości 4 mm  zapewnia odpowiednią sztywność i trwałość. Na koniec grafika z folii translucentnej, szczególnie gwarantuje doskonały efekt  końcowy.

Jednakże, to co wyróżnia ten produkt, to oryginalny projekt, jednoznacznie komponujący się z image sklepu. Zwłaszcza minimalistyczna witryna natychmiast kojarzy się z luksusowym produktem.

Ale rodzajów kasetonów może być znacznie więcej. Ogólnie rzecz biorąc głównymi wyróżnikami są kształt, materiał i akcesoria. Szczególnie warto zwrócić uwagę na materiał bo to od niego szczególnie zależy efekt końcowy. Plexi z folią to w zasadzie najprostsza forma. Tak więc wykorzystywany jest również kompozyt aluminium i pcv, czyli dibond. Logotyp jest frezowany i podklejany plexi. Dodatkowo stosuje się wklejane elementy o grubości min. 10 mm co nadaje zwracający uwagę widza efekt 3D. A o uwagę widza w zasadzie chodzi!

Kaseton podświetlany LED to bardzo popularny element reklamy zewnętrznej

One thought on “Kaseton podświetlany LED

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *