Kaseton podświetlany LED, lico z plexi i grafiką z folii, również do podświetleń, dowolne wymiary, czujnik zmierzchu lub wyłącznik czasowy.

Kaseton podświetlany LED.  Zaprojektowany i wykonany z malowanego profilu aluminiowego. Lico z plexi grubości 4 mm  zapewnia odpowiednią sztywność i trwałość. Na koniec grafika z folii translucentnej, szczególnie gwarantuje doskonały efekt  końcowy.

Jednakże, to co wyróżnia ten produkt, to oryginalny projekt, jednoznacznie komponujący się z image sklepu. Zwłaszcza minimalistyczna witryna natychmiast kojarzy się z luksusowym produktem.

Ale rodzajów kasetonów może być znacznie więcej. Ogólnie rzecz biorąc głównymi wyróżnikami są kształt, materiał i akcesoria. Szczególnie warto zwrócić uwagę na materiał bo to od niego szczególnie zależy efekt końcowy. Plexi z folią to w zasadzie najprostsza forma. Tak więc wykorzystywany jest również kompozyt aluminium i pcv, czyli dibond. Logotyp jest frezowany i podklejany plexi. Dodatkowo stosuje się wklejane elementy o grubości min. 10 mm co nadaje zwracający uwagę widza efekt 3D. A o uwagę widza w zasadzie chodzi!

Kaseton podświetlany LED to bardzo popularny element reklamy zewnętrznej

Komentowanie wyłączone