Logo 3D,podświetlane, oznakowanie budynków, branding firmy

Litery 3D to oryginalna i elegancka forma reklamy. Montaż  zewnętrzny, na ścianach budynków spełnia rolę łatwo zauważalnego nośnika informacji o firmie, natomiast wewnątrz, np. w biurze, recepcji, sklepie, punkcie usługowym są dodatkowym elementem wystroju. I zawsze służą lepszej prezentacji i oznakowaniu firmy.

Oferujemy litery przestrzenne w dowolnym kształcie i rozmiarze.  Materiały to m.inn.: styrodur, dibond, plexi, PCV czy MDF, a to tylko niektóre z przykładów. Wybór zależy od przeznaczenia, wymagań i możliwości montażu.

Dla podniesienia jakości ekspozycji często stosuję się technikę łączenia materiałów. Elementy ze styroduru otrzymują dodatkowo lico np. z PCV. Ten przyklad prezentujemy na fotografiach.

Malowane  farbami na kolory z palety RAL.

Logo które montowane jest wewnątrz, to najczęściej styrodur z licem z  plexi, ponieważ prezentuje się najefektowniej.

Osobną grupą liter 3D, to elementy podświetlane. Wykonywane są najczęściej z taśmy aluminiowej lub giętej plexi. Ona jest również licem. Dla uzyskania kolorów można zastosować kolorową plexi lub folie translucentne. Ten drugi wariant pozwala korzystać z większej palety kolorów. Oświetlenie, to różne rodzaje LED.

Reasumując, Litery 3D to bardzo efektowna forma prezentacji firmy. Podkreśla jej prestiż i wartość, wpływa na sposób jej postrzegania. A na tym chyba wszystkim nam zależy.