Oklejenie samochodu- grafika drukowana na folii

Oklejenie samochodu-grafika drukowana na folii. Trudno przejść obojętnie obok takiej fotografii na samochodzie, nawet wegetarianin by się zawahał. Zaprojektowana od A do Z grafika, wydrukowana na folii polimerowej zapewniającej wyższą jakość i trwałość. Dodatkowo zabezpieczona laminatem stałym UV, który również chroni przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Projekt graficzny stanowi prototyp dla całej serii tworzonej floty aut firmowych. Całość tworzy znakomitą mobilną reklamę na trasie przejazdu ale przede wszystkim w miejscu postoju i sprzedaży produktów!

Nasza oferta, to oczywiście znacznie więcej. Mimo że oklejamy auta, to zwłaszcza  produkujemy kasetony, montujemy logo z liter podświetlanych. Zasadniczo zajmujemy się wszystkim. Drobnymi tematami, ale też poważnymi sprawami. Szczególnie, że każdy Klient jest dla nas równie ważny.

Niewątpliwie naszą mocną stroną jest elastyczność i szybkość działania. Mimo że jesteśmy w Markach, to ogólnie rzecz biorąc prace realizujemy wszędzie gdzie są potrzebne. Korzystamy z własnych, oryginalnych pomysłów i projektów, bogatego zaplecza maszynowego i doświadczonych, kompetentnych specjalistów.

Ostatecznie w naszym portfolio znaleźć można firmy, czasem z bardzo odległych od siebie branż.

Oklejamy auta, realizujemy reklamy podświetlane, kasetony, litery przestrzenne 3D, szyldy, upominki reklamowe.  Oferujemy również grawerowanie, druk na folii One Way Vision: okna i szyby. kalendarze,

Wyklejamy folią mrożoną w biurach, gabinetach usługowych, etc.