Plansze informacyjne, tablice, plakaty drukowane UV

Plansze informacyjne, tablice, plakaty.

Realizując projekty dofinansowywane ze środków EU, trzeba spełnić szereg wymagań dot. publikacji materiałów informacyjnych. Opisany jest krój pisma, proporcje, rozmieszczenie, kolorystyka, etc./. Nie spełnienie ich może skutkować nawet wstrzymywaniem rozliczenia!

Stąd w naszym przypadku prezentujemy plansze/tablice drukowane w technologii UV. Zapewnia to długą trwałość kolorów. Zastosowanym podkładem jest w jednym przypadku dibond, kompozyt aluminium i pcv, lekki i trwały. Kolejny to plexi, materiał gwarantujący wysoką estetykę produktu.

Na koniec, uzupełnieniem tablic są plakaty w różnych, dowolnych formatach. Nawet do B1. Wydrukowane na papierze kredowym, 170g/cm2 i grubszym, matowym w technice druku cyfrowego lub offsetowego.

Oczywiście, nie trzeba dodawać, że plansze spełniają wszystkie wymagania wymienione powyżej.

To nie wszystko. W sumie możemy wydrukować praktycznie wszystko na dowolnych materiałach: papierach, kartonach, foliach, ale również na banerach, plexi, pcv, kompozytach dibond, etc. W formatach od wizytówki do bilboardu…

Oczywiście montaż plansz informacyjnych to kolejna usługa, często niezbędna przy planszach i tablicach zewnętrznych. Zawsze możemy ją wykonać 🙂