Reklama świetlna

Reklama świetlna to chyba najbardziej efektowny dział reklamy zewnętrznej. Znajduje miejsce praktycznie w każdej dziedzinie biznesu. Przestrzenna forma 3D, kolorystyka, podświetlenie, to wszystko razem powoduje, że logo czy przekaz informacyjny staje się lepiej zauważalny i postrzegany. A tym samym wpływa na budowanie i podkreślenie wizerunku marki, budząc pozytywne skojarzenia.
To w konsekwencji może przekładać się na pozytywne decyzje potencjalnego klienta.

Proponujemy m.in.: kasetony, litery 3D, pylony, wyświetlacze LED, etc. W różnych kształtach, wielkościach, sposobach podświetlenia i mocowania. W produkcji stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, wysokiej jakości materiały i wieloletnie doświadczenie i umiejętności.

Przy kompleksowej realizacji, doradzamy naszym Klientom optymalne rozwiązania reklam, dostosowane do wymagań i planowanego budżetu. Projektujemy, wykonujemy a na koniec montujemy w dowolnym, wskazanym miejscu. Również na samodzielnych konstrukcjach wolnostojących przez nas przygotowanych. I co ważne, serwisujemy nasze prace, najpierw w okresie gwarancyjnym a następnie pogwarancyjnym.