zmiana koloru auta to oklejanie folią 3M, matową

Auris
auris
Zmiana koloru auta to sposób na odmianę w wyglądzie swojego samochodu. To coś co sprawi, że będzie prezentował się lepiej i oryginalniej.

Zwłaszcza to możliwość stworzenia nowego wizerunku samochodu. Daje to znakomitą szansę dla właścicieli aut znudzonych ich dotychczasowym wyglądem.

Zmiana koloru auta to operacja polega na oklejeniu samochodu dedykowanymi do tego celu foliami. Możliwości wyboru są ogromne. Matowe, błyszczące, z widocznym efektem faktury, jak na przykład bardzo popularny carbon. Są dziesiątki, jeżeli nie setki wzorów.

Jednocześnie parametry techniczne współczesnych materiałów do oklejania samochodów spełniają najwyższe wymagania dot. trwałości i odporności na warunki eksploatacji.

Istotne jest również to, że operacja zmiany koloru auta jest całkowicie odwracalna. Czyli w każdym momencie można samochód rozkleić i powrócić do oryginalnego lakieru. A ponieważ folia zabezpiecza lakier przed zużyciem i blaknięciem, w przypadku sprzedaży może mieć to wpływ na jego mniejsza utratę wartości.

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów w tej dziedzinie gwarantuje najwyższą jakość usług.

Przygotowując samochód do oklejenia demontujemy niektóre elementy jak klamki, lampy, zderzaki, emblematy, etc., co gwarantuje najlepszy efekt finalny.

Każde zlecenie traktujemy bardzo indywidualnie. Umiemy słuchać, a potem doradzić najlepsze rozwiązanie.