Folie mrożone okienne, pełne lub z wycinaną grafiką

Folie mrożone okienne, zwane też szronionymi to materiał często wykorzystywany w wystroju biur, punktów usługowych takich jak gabinety fryzjerskie, kosmetyczne, czy lekarskie. Szczególnie zaprojektowane dla nadania unikalnego charakteru miejsca, jednocześnie zapewniają komfortowe warunki dla użytkowników. Jednak to nie wszystko. Folie mrożone, ogólnie rzecz biorąc wpływają na bezpieczeństwo osób korzystających na przykład ze szklanych drzwi czy ścian. Zwłaszcza gdy są trudne do zauważenia!

Doprawdy trudno znaleźć lepszy pomysł na elegancki i komfortowy wygląd biura.

Stąd folie mrożone okienne stosowane są zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektów.

Dodatkowy element to sam projekt. Wykorzystywany w nim często jest motyw logo firmy który wzmacnia identyfikacje wizualną. Ale nie zawsze. Zależnie od miejsca, stosuje się ornamenty dekoracyjne tylko pośrednio związane z charakterem i aktywnością przedsiębiorstwa. A czasem po prostu mają być ładne.

Na koniec montaż.

Jest mało absorbujący dla użytkowników. Nie wymaga żadnych głośnych narzędzi ani nie utrudnia w nadmierny sposób pracy. Jest stosunkowo szybki i nie uszkadza elementów sąsiadujących takich jak meble, sprzęty, wykładziny, etc.