naklejki wypukłe 3D

Naklejki samoprzylepne 3D nie muszą być zwyczajne. Mogą się wyróżniać! Wydrukowane na metalizowanej, lustrzanej folii, pokrytej poliuretanowym laminatem. Daje to odpowiednią grubość i objętość, łatwo wyczuwalną pod palcami. Powstają w niej lustrzane refleksy, odblaski i odbicia światła. Wszystko to powoduje, że nawet mała naklejka może zwracać uwagę:) Na produkcie, opakowaniu, elemencie reklamy i wszystkim co może przyjść do głowy….

Tymczasem, w przeciwieństwie do tradycyjnych druków, naklejki samoprzylepne 3D są znakomitym gadgetem reklamowym, relatywnie tanim, które można rozdawać podczas eventów, targów, akcji promocyjnych, etc. Uzupełniają dobry wizerunek firmy.

Jednakże paleta materiałów, na których drukujemy jest znacznie większa. Różne rodzaje folii, płyty z tworzyw sztucznych, kompozyty z aluminium to materiały najczęściej wykorzystywane do plansz, tablic, szyldów, etc. Ostatecznie druk, zwłaszcza UV jest trwalszy od wyklejania z folii. Na koniec, projektowanie. W zasadzie to najważniejsza rzecz w dobrej reklamie. Co więcej, ogólnie rzecz biorąc, w większości przypadków wykonujemy projekt, często w różnych wariantach a następnie, w trakcie konsultacji potrafimy go dostosować do wymagań zleceniodawcy. A co za tym idzie, efekt finalny jest satysfakcjonujący.  Tak jak np. naklejki 3D, które prezentujemy w galerii zdjęć.