ekskluzywne karnety cenowe

Karnety cenowe. W eleganckim sklepie, niezbędne. Drobna rzecz a podnosi image firmy, dając Klientowi atrakcyjną pamiątkę z zakupów. Wydrukowane na kredzie, uszlachetnione folią Soft Touch, aksamitną w dotyku. Aż chce się wziąć w rękę i szkoda wyrzucić. A w karnecie zachowuje się paragon, czyli jego żywotność jest znacznie dłuższa. Tym samym logo sklepu również. Polecamy ten produkt wszystkim tym, którzy niewątpliwie chcą wyróżnić swoją firmę w natłoku „jednorazowych” wizytówek. Wizytówki Soft Touch dostępne są w zaskakująco wielu wariantach wymiarowych, standardowego 90 x 50 mm, jak również Eurostandard 85 x 55 mm, po wizytówki z zaokrąglonymi rogami w formacie 85 x 54 mm.

Niewątpliwie wachlarz materiałów, na których drukujemy jest z pewnością ogromny. Szczególnie wielką uwagę przykuwają niebywale nowatorskie techniki powlekania papieru. Co więcej, ogólnie rzecz biorąc, w większości przypadków to my wykonujemy projekt, a następnie potrafimy go dostosować. A co za tym idzie, efekt finalny jest wyśmienity. Tak jak np. karnety cenowe, które możecie Państwo oglądać w galerii zdjęć.

W naszej ofercie oczywiście mamy dużo więcej. Oklejamy auta, produkujemy kasetony, montujemy litery podświetlane. Ogólnie rzecz biorąc zajmujemy się wszystkim. Drobnymi rzeczami, ale też „grubymi” sprawami. Dbamy o jakość i kontakt z klientem. Niewątpliwie naszą mocną stroną jest szybkość działania. Jesteśmy w Markach, jednak dojeżdżamy praktycznie wszędzie. Warszawa czy Wrocław, nie ma to dla nas większego znaczenia. Posiadamy własne studio projektowe, bogate zaplecze maszynowe i dodatkową pracownię w Wołominie. Posiadamy bazę klientów z całego Mazowsza, którzy do nas wracają. Zapraszamy do nas wszystkich tych, którzy chcieliby wyróżnić swoją markę i zacząć zarabiać pieniądze. Dzięki nam, możecie to osiągnąć.

Oklejamy auta, wykonujemy reklamy podświetlane, kasetony, litery przestrzenne 3D, szyldy, gadżety reklamowe. Oznakujemy długopisy, smycze, czapki, odzież i oczywiście wszystko to, czego potrzebujesz. Oferujemy również grawerowanie, folię One Way Vision: okna i szyby, kalendarze, Art decor, obrazy, sztukaterię, pieczątki, wizytówki, naklejki i banery.